566 616 991
776 046260
dubki@centrum.cz

Úspěch na MČR v krosu

Dne 11. 4. se v Táboře uskutečnilo Mistrovství ČR v přespolním běhu žactva a dorostu.

Na rovinaté trati se samými prudkými zatáčkami se vedlo nejvíce Danielu  Dočkalovi, kterému se povedl start a neustále se držel ve vedoucí skupince a do poslední chvíle bojoval o medaili. Doběhl čtvrtý na čtyřkilometrové trati. Před ním byli těsně pouze běžci o rok starší.

Ve stejné kategorii běžel i Adam Jirků, který se specializuje především na běhy do vrchu. Bylo zřejmé, že tato trať mu nebude vyhovovat. Po nepovedeném startu, propadu až k padesátému místu, nemožnosti na této trati předbíhat, se prodíral startovním polem. V druhé části stáhl startovní manko k pěknému 19. místu.

V dorostenkách si na tříkilometrové trati odbyla premiéru Adéla Horákovská. Doběhla vprostřed startovního pole na 36. pozici.

Petr Hubáček mladší běžel v kategorii mladších žáků na dvoukilometrové trati a v sedmdesátihlavém davu se neztratil a doběhl na pěkném 22. místě, když mu chybělo pouze deset vteřin na sedmé místo.

Všem, kteří se v dnešní koronavirové době odhodlali podstoupit PCR test a startovat, patří dík. Děkujeme za příkladnou reprezentaci a těšíme se na další povedené sportovní výkony.