Přidejte se k nám

ATLETICKÝ ODDÍL TJ NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ už téměř 30 let zasahuje do české atletické scény, svěřenci trenérského dua Petra Hubáčka st. a Petra Hubáčka ml. se mohou pochlubit reprezentací ČR na mnoha mezinárodních akcích – mistrovství Evropy dospělých, juniorská mistrovství Evropy či světa, evropské finále družstev dospělých nebo mezistátních utkáních všech kategorií (15, 17, 19 , 22 let). Jejich svěřenci se mohou chlubit nemalým množstvím medailí z domácích šampionátů všech věkových kategorií včetně mnoha titulů mistrů České republiky.

Atletická a sportovní příprava

Atletická příprava dětí

Nabízí odborně vedenou všeobecnou průpravu dětí starších 5 let (předškoláci a starší) směřovanou k základním zdravým sportovním návykům a případné atletické specializaci v mládežnických a starších věkových kategoriích. Mimo to poskytuje individuální tréninky dorostu, juniorů a dospělých, odborné konzultace sportující veřejnosti, Běžeckou školu apod.

Společné tréninky probíhají zpravidla v pondělí a v pátek od 17:00, mladší (5 – cca 12 let) do 18 hod., ostatní individuálně dle dohody s trenéry, v letních měsících na atletickém stadionu, v zimních měsících a za nepřízně počasí od listopadu v tělocvičnách.

Přihlášky:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfPV6NKPIIoozlSyqnHJLpn78io6jGbsZIZqWNL1795pajlqA/viewform

Pro děti a mládež činí jednotný roční příspěvek oddílu a Tělovýchovné jednotě 1000 Kč/os., zahrnuje členství v oddíle, v TJ, startovné závodů pořádaných oddílem. Platí se hotově, bližší informace u trenérů, pokyny k platbě obdržíte po vyplnění přihlášky na vámi uvedený e-mail.

Registraci Českým atletickým svazem (ČAS) řešíme s každým individuálně – speciální přihláška se souhlasem zákonného zástupce!!! Náš oddíl navrhuje/doporučuje registrovat až starší děti, cca od 12 let, kdy už má registrace opodstatnění – aktivní závodník, jehož výsledky se promítají do tabulek ČAS atp. 

Atletická příprava výkonnostních atletů

Soustavná příprava výkonnostních atletů probíhá denně dle individuálních pokynů trenérů.

K činnostem oddílu patří vedle společného trénování i organizace závodů, zejména přímo na stadionu nebo v částech Nového Města na Moravě a okolí.

Od členů očekáváme aktivní účast na akcích pořádaných oddílem, od vybraných závodníků na soutěžích kraje Vysočina, ty nejúspěšnější čekají závody republikové i reprezentační úrovně.

Atletika na místním sportovním gymnáziu 

Pro žáky 8. a 9. tříd nabízíme přípravu následnou možnost studia oboru Atletika na Gymnáziu Vincence Makovského se sportovními třídami NMnM.  

Individuální studijní plán umožňuje studovat gymnázium a připravovat se standardně k maturitě a současně v rámci rozvrhu absolvovat hodiny tréninku s atletickými trenéry i v dopoledních hodinách. Bližší informace u trenérů.

Organizace závodů

K činnostem oddílu patří vedle společného trénování i organizace závodů, zejména přímo na stadionu nebo v částech Nového Města na Moravě a okolí. Od členů očekáváme aktivní účast na akcích pořádaných oddílem, od vybraných závodníků na soutěžích kraje Vysočina, od těch nejúspěšnějších závodění na republikové i reprezentační úrovni.

V průběhu roku pořádáme různá soustředění, kterých se účastní zejména starší členové oddílu, reprezentanti ČR a jejich nadějní následovníci. V době letních prázdnin k naší nabídce přidáváme ještě týdenní sportovně rekreační pobyt pro nejmenší členy oddílu, případně i jejich rodiče.

Před sklonkem roku rekapitulujeme uplynulou sezónu na výroční schůzi, o jejím letošním prosincovém termínu budete včas informováni, už teď jste srdečně zváni.

AkceKdy se konáKde se koná
Korunou za korunudubenkolem Cihelského rybníka v lesoparku Koruna
Májový mítinkkvětenzávody na atletickém stadionu
Letní sportovní pobyt pro mládežčervenecSvratka
Soustředění pro starší závodníkysrpenBudišov
Rozloučení s dráhovou sezónouříjenatletický stadion v době tréninku
Podzimní přespolní běhříjenKoupaliště NMnM
Memoriál Cyrila MusilaříjenTuristická chata Studnice
Běh na Kapliskoříjenod evangelického hřbitova NMnM
SpolubállistopadKD NMnM – plesu neziskovek města
Výroční schůze AOprosinec/ledensál Podpalubí ZUŠ
číslo účtu TJkód bankyvariabilní symbol
16236373790800 (ČSOB)