566 616 991
776 046260
dubki@centrum.cz

Medailová umístění

Ve středu 11.10. se skupina běžců postavila na start tradičního Bernard cupu v Humpolci. Osobní rekordy si na trati 800m odnesli Petr Hubáček 2:11 a Vláďa Kabuďa 2:12. Bylo z toho první a druhé místo stejné pořadí bylo na 3km trati, kde vyhrál Dan Dočkal před Adamem Jirků. Třetí místo pak brala při své premiéře Lucka Lorencová na 800m.

V sobotu pak v Jemnici pokračoval běžecký pohár mládeže. Jirka Houdek bojuje o pódiové umístění v celém seriálu a i na tomto závodě běžel dobře a obsadil třetí místo. V kategorii starších žáků opět první a druhé místo Vláďa Kabuďa a Petr Hubáček. Petr opět prohrál o pomyslný krůček. V seriálovém poháru mládeže ještě stále vede. Adam Jirků pak vyhrál výborným během hlavní kategorii.