Ko – Ko – Ko – Ko – běh

Kontrolní kolo Korunou za korony

Atletický oddíl TJ Nové Město na Moravě z. s. uspořádal v neděli 18. 4. 2021, týden po původně plánovaném tradičním běhu Korunou za korunu, který se kvůli stávajícím epidemiologickým opatřením bohužel nemohl uskutečnit, měřený test kolem Cihelského rybníka. Za dodržování přísných hygienických podmínek si mohli atleti v individuálním startu nechat změřit čas a zjistit tak svoji kondici před nadcházející závodní sezónou.

Pro první tři v kategorii budou příští týden na atletickém stadionu připraveny diplomy a drobné ceny. (K vyzvednutí v pondělí 26. 4. a ve středu 28. 4. od 15 do 17 hodin.)

Kontrolní kolo Korunou za korony – výsledky

Přípravka                                 1.Pospíchal Michael               2012        NMMOR                 3:26

                                               1.Caha Jaroslav                      2013        VELME                    3:26

                                               3.Houdek Štěpán                   2014        NMMOR                 3:39

                                               4.Potměšl Lukáš                     2013        NMMOR                 3:43

                                               5. Potměšil Matěj                  2016        NMMOR                 4:43

Nejmladší žactvo                    1.Hubáčková Marieta            2010        NMMOR                 2:53

                                               2. Blaťáková  Karolina            2010        VELME                    3:09

                                               1.Houdek Jiří                          2011        NMMOR                 3:00

                                               2. Mašek Vojtěch                   2010        Cyklo Chlubna         3:19

Mladší žactvo                         1. Kamenická Tereza              2008        NMMOR                 2:50

                                               2.Ptáčková Julie                     2009        Tesla Brno               2:53

                                               3. Houdková Natálie              2009        NMMOR                 2:55

                                               4. Havlišová Klára                   2008        VELME                    2:57

                                               1. Hubáček Petr                      2008        NMMOR                 2:18

                                               2. Pospíšil Viktor                     2008        VELME                    2:28

                                               3.Hansl Matěj                        2008        Cyklo Chlubna         2:29

                                               4. Doležal Jan                         2008        VELME                    2:32

                                               5. Pipek Tomáš                      2008        VELME                    2:34

                                               6. Ambrož Lukáš                     2008        VELME                    2:39

                                               7.Havlík Lukáš                        2008        Cyklo Chlubna         2:45

                                               8. Pipek Vojtěch                     2008        VELME                    2:49

                                               9. Hroch František                 2008        VELME                    2:52

Starší žactvo                           1. Červinka Adam                  2007        VELME                    2:18

                                               2. Harvey Oliver                     2006        VELME                    2:25

                                               2. Ptáček Jonáš                      2007        Tesla Brno               2:25

                                               4. Němec Matouš                  2006        NMMOR                 2:27

                                               5. Uchytil Jiří                          2006        NMMOR                 2:42

                                               1. Šinclová Nina                     2007        NMMOR                 2:40

                                               2. Szkanderová Nikola           2006        NMMOR                 2:50

Dorostenky                             1. Bušková Kateřina               2005        NMMOR                 2:30

                                               2. Šípková Karolina                2004        NMMOR                 2:33

                                               3. Horákovská Adéla              2005        NMMOR                 2:37

                                               4. Černá Hana                        2005        NMMOR                 2:40

                                               5. Oravcová Leontýna            2005        NMMOR                 2:55

Ženy                                        1. Tomanová Monika             1977        NMMOR                 2:42

Dorci + junioři                         1. Dočkal Daniel                     2005        NMMOR                 1:59

                                               2. Březka Ivo                           2003        VELME                    2:06

                                               2. Chrást Lukáš                       2003        NMMOR                 2:06

                                               4. Kamarád Vít                       2005        NMMOR                 2:14

                                               5. Jirků Adam                         2004        NMMOR                  2:17

Muži                                       1. Bezchleba Petr                   1978        Cyklo Chlubna         2:27

                                               2.Mašek Daniel                      1974        Cyklo Chlubna         2:32

                                               2. Chlubna Jan                       1984        NMMOR                 2:32

Závod proběhl za podmračného počasí, teplota lehce nad nulou.

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.