1. a 3.místo na mezistátním utkání

Ve středu 29.6. se uskutečnilo Mezistátní utkání HU-SLO-SVK-CZE dorostu v Szekesfehervaru v Maďarsku. Dan Dočkal nedal nikomu šanci a s velkým náskokem opanoval závod na 3km. V hodu kladivem zaostala jen metr za svým osobním rekordem Karolína Slámová a skončil na pěkném třetím místě. Družstvo dorostenců i dorostenek celkově vyhrálo.

Ve stejném termínu se odehrála Olympiáda dětí a mládeže v Olomouci. Nina Šinclová se nejprve ukázala ve skoku vysokém, kde skočila svůj osobní rekord 151cm, kde těsně neproklouzla do 12tičlenného finále. V běhu na 300m však ve finále startovala a skončila šestá, škoda pomalejšího startu. V rozběhu si vylepšila své maximum na 41,55. V hodu oštěpem si osobní rekord hodil Jiří Sedlák těsně pod 35m a skončil šestnáctý. Petr Hubáček skončil za 41m jedenáctý (druhý z ročníku 2008). Doplatil na odložení olympiády o rok, kde by jistě měl medaili. Letos musel startovat se staršími.

V neděli 26.6. si osobáky v Pacově odnesli na 800m Karolína Šípková na 800m 2:23 a Daniel Dočkal za 1:57, Denisa Dvořáčková si opět skočila 160cm a Hana Černá poprvé v disku přes 30m. Všem gratulujeme.

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.