Kontrolní kolo Korunou za korony
Atletický oddíl TJ Nové Město na Moravě z. s. uspořádal v neděli 18. 4. 2021, týden po původně plánovaném tradičním běhu Korunou za korunu, který se kvůli stávajícím epidemiologickým opatřením bohužel nemohl uskutečnit, měřený test kolem Cihelského rybníka. Za dodržování přísných hygienických podmínek si mohli atleti v individuálním startu nechat změřit čas a zjistit tak svoji kondici před nadcházející závodní sezónou.
Pro první tři v kategorii budou příští týden na atletickém stadionu připraveny diplomy a drobné ceny. (K vyzvednutí v pondělí 26. 4. a ve středu 28. 4. od 15 do 17 hodin.)
Kontrolní kolo Korunou za korony - výsledky
Přípravka 1.Pospíchal Michael 2012 NMMOR 3:26
1.Caha Jaroslav 2013 VELME 3:26
3.Houdek Štěpán 2014 NMMOR 3:39
4.Potměšl Lukáš 2013 NMMOR 3:43
5. Potměšil Matěj 2016 NMMOR 4:43
Nejmladší žactvo 1.Hubáčková Marieta 2010 NMMOR 2:53
2. Blaťáková Karolina 2010 VELME 3:09
1.Houdek Jiří 2011 NMMOR 3:00
2. Mašek Vojtěch 2010 Cyklo Chlubna 3:19
Mladší žactvo 1. Kamenická Tereza 2008 NMMOR 2:50
2.Ptáčková Julie 2009 Tesla Brno 2:53
3. Houdková Natálie 2009 NMMOR 2:55
4. Havlišová Klára 2008 VELME 2:57
1. Hubáček Petr 2008 NMMOR 2:18
2. Pospíšil Viktor 2008 VELME 2:28
3.Hansl Matěj 2008 Cyklo Chlubna 2:29
4. Doležal Jan 2008 VELME 2:32
5. Pipek Tomáš 2008 VELME 2:34
6. Ambrož Lukáš 2008 VELME 2:39
7.Havlík Lukáš 2008 Cyklo Chlubna 2:45
8. Pipek Vojtěch 2008 VELME 2:49
9. Hroch František 2008 VELME 2:52
Starší žactvo 1. Červinka Adam 2007 VELME 2:18
2. Harvey Oliver 2006 VELME 2:25
2. Ptáček Jonáš 2007 Tesla Brno 2:25
4. Němec Matouš 2006 NMMOR 2:27
5. Uchytil Jiří 2006 NMMOR 2:42
1. Šinclová Nina 2007 NMMOR 2:40
2. Szkanderová Nikola 2006 NMMOR 2:50
Dorostenky 1. Bušková Kateřina 2005 NMMOR 2:30
2. Šípková Karolina 2004 NMMOR 2:33
3. Horákovská Adéla 2005 NMMOR 2:37
4. Černá Hana 2005 NMMOR 2:40
5. Oravcová Leontýna 2005 NMMOR 2:55
Ženy 1. Tomanová Monika 1977 NMMOR 2:42
Dorci + junioři 1. Dočkal Daniel 2005 NMMOR 1:59
2. Březka Ivo 2003 VELME 2:06
2. Chrást Lukáš 2003 NMMOR 2:06
4. Kamarád Vít 2005 NMMOR 2:14
5. Jirků Adam 2004 NMMOR 2:17
Muži 1. Bezchleba Petr 1978 Cyklo Chlubna 2:27
2.Mašek Daniel 1974 Cyklo Chlubna 2:32
2. Chlubna Jan 1984 NMMOR 2:32
Závod proběhl za podmračného počasí, teplota lehce nad nulou.